Tuesday, December 7, 2021

Aktualitet

Mbërrin në KLGJ gjyqtarja e arrestuar, me pranga në duar dhe maskë anti Covid

Është shoqëruar këtë mëngjes për në Këshillin e Lartë Gjyqësor gjyqtarja e Krujës, Enekeleida Hoxha. Gjyqtarja Hoxha është paraqitur pranë KLGJ me pranga në duar...

Na ndiqni

22,042FansLike
3,047FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Me te fundit